Inovace v obrábění

Pro úspěšné prosazení se na trhu je nutná schopnost přizpůsobovat se požadavkům zákazníka. S tím však souvisí i inovace strojů potřebných k výrobě, bez kterých jsou pokroky složitější.

Aby se naše stroje prosadily jak na českém tak i na světovém trhu, je zapotřebí neustálých technologických inovací ve výrobě, čímž se i řídíme. Všechny inovace vedou především ke zlepšování kvality výrobků a snahu udržení přijatelné ceny a stálé spokojenosti našich zákazníků.

Pouze špičkové nástroje nám dovolují významně zkrátit časy výrobních cyklů a zlepšit využití výrobních kapacit, proto při výběru nástrojů spolupracujeme s předními světovými výrobci nástrojů pro třískové obrábění. Využíváme nejenom jejich nástroje, ale také i jejich nemalé zkušenosti a znalosti ze světa třískového obrábění.

Široká paleta CNC obráběcích strojů

Náš strojní park zahrnuje širokou škálu strojů pro velmi přesné obrábění kovů, například portálová obráběcí centra, multifunkční obráběcí centra, vertikální obráběcí centra, CNC soustruhy a další specializované stroje.

Kdo chce v dnešní době obstát i při velké konkurenci, nesmí se zastavit. Proto naše společnost klade velký důraz nejen na inovaci „strojního parku“, ale také na vzdělávání zaměstnanců, proto technologové absolvují školení, kurzy a semináře. Cílem je zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců a tím si udržet náskok ve vysoce konkurenčním prostředí výrobců dřevoobráběcích strojů. 

Technolog obrábění

Technolog obrábění
ve společnosti HOUFEK a.s.

CNC stroje HOUFEK

Titan

Titan

Pětiosé dřevoobráběcí centrum vybavené dvouosou hlavou vhodné pro výrobu tvarově složitých nábytkářských dílů.

Orion

Orion

Stroj s konzolovou konstrukcí příčníku se základní konstrukcí vyplněnou betonem vhodný pro výrobu nábytkových dílů.

Mercury

Mercury

Stroj s konstrukcí dřevoobráběcího centra tvořenou svařenci z plechových výpalků a konzolovou konstrukcí příčníku ramene. 

Mercury Plus

Mercury Plus

Tříosé dřevoobráběcí centrum s konzolovým, rastrovým nebo hladkým stolem, obrábění do výšky obrobku až 300 mm.

Mercury Plus 5

Mercury Plus 5

Pětiosé dřevoobráběcí centrum vybavené dvouosou hlavou, obrábění do výšky obrobku 500 mm.

Scorpion

Scorpion

Tříosé CNC dřevoobráběcí centrum s rastrovým stolem a automatickou výměnou nástrojů. Charakteristický rys stroje je portálová (mostová) konstrukce příčníku.

 

 

Promax

Promax

Pětiosé dřevoobráběcí centrum vybavené dvouosou hlavou s kapalinou chlazeným vřetenem do výše obrobku 700/1200/1700 mm.

Fenix

Fenix

Pětiosé centrum vybavené dvouosou hlavou vhodné pro výrobu tvarově složitých dílů. Základní konstrukci centra tvoří svařence z plechových výpalků.

Proform

Proform

Dřevoobráběcí centrum vybavené systémem SIEMENS SINUMERIK 840D SL. Pracovní porstředí řídícího systému je zobrazovánao na LCD monitoru umístěním v pojízdném panelu.

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.