Inovace v obrábění

Pro úspěšné prosazení se na trhu je nutná schopnost přizpůsobovat se požadavkům zákazníka. S tím však souvisí i inovace strojů potřebných k výrobě, bez kterých jsou pokroky složitější.

Aby se naše stroje prosadily jak na českém tak i na světovém trhu, je zapotřebí neustálých technologických inovací ve výrobě, čímž se i řídíme. Všechny inovace vedou především ke zlepšování kvality výrobků a snahu udržení přijatelné ceny a stálé spokojenosti našich zákazníků.

Pouze špičkové nástroje nám dovolují významně zkrátit časy výrobních cyklů a zlepšit využití výrobních kapacit, proto při výběru nástrojů spolupracujeme s předními světovými výrobci nástrojů pro třískové obrábění. Využíváme nejenom jejich nástroje, ale také i jejich nemalé zkušenosti a znalosti ze světa třískového obrábění.

Široká paleta CNC obráběcích strojů

Široká paleta CNC obráběcích strojů

Náš strojní park zahrnuje širokou škálu strojů pro velmi přesné obrábění kovů, například portálové obráběcí centra, multifunkční obráběcí centra, vertikální obráběcí centra, CNC soustruhy a další specializované stroje.

Kdo chce v dnešní době obstát i při velké konkurenci, nesmí se zastavit. Proto naše společnost klade velký důraz nejen na inovaci „strojního parku“, ale také na vzdělávání zaměstnanců, proto technologové absolvují školení, kurzy a semináře. Cílem je zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců a tím si udržet náskok ve vysoce konkurenčním prostředí výrobců dřevoobráběcích strojů. 

Technolog obrábění

Technolog obrábění ve společnosti HOUFEK a.s.

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis 24/7

Servis 24/7

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.