Inovace v obrábění

Pro úspěšné prosazení se na trhu je nutná schopnost přizpůsobovat se požadavkům zákazníka. S tím však souvisí i inovace strojů potřebných k výrobě, bez kterých jsou pokroky složitější.

Aby se naše stroje prosadily jak na českém tak i na světovém trhu, je zapotřebí neustálých technologických inovací ve výrobě, čímž se i řídíme. Všechny inovace vedou především ke zlepšování kvality výrobků a snahu udržení přijatelné ceny a stálé spokojenosti našich zákazníků.

Pouze špičkové nástroje nám dovolují významně zkrátit časy výrobních cyklů a zlepšit využití výrobních kapacit, proto při výběru nástrojů spolupracujeme s předními světovými výrobci nástrojů pro třískové obrábění. Využíváme nejenom jejich nástroje, ale také i jejich nemalé zkušenosti a znalosti ze světa třískového obrábění.

Široká paleta CNC obráběcích strojů

Náš strojní park zahrnuje širokou škálu strojů pro velmi přesné obrábění kovů, například portálová obráběcí centra, multifunkční obráběcí centra, vertikální obráběcí centra, CNC soustruhy a další specializované stroje.

Kdo chce v dnešní době obstát i při velké konkurenci, nesmí se zastavit. Proto naše společnost klade velký důraz nejen na inovaci „strojního parku“, ale také na vzdělávání zaměstnanců, proto technologové absolvují školení, kurzy a semináře. Cílem je zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců a tím si udržet náskok ve vysoce konkurenčním prostředí výrobců dřevoobráběcích strojů. 

Technolog obrábění

Technolog obrábění
ve společnosti HOUFEK a.s.

CNC stroje HOUFEK

Titan H20

Titan H20

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum umožňující obrábění složitých a velmi rozměrných dílců, modelů a forem. Spodní gantry. Rozměr v ose Y - 2000 mm.

Orion X3

Orion X3

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce vhodné pro nábytkářský průmysl. Určené především pro vrtání, frézování nábytku, dveří a schodišť. Speciálně vyvinuto pro HPL a velmi tvrdé kompaktní materiály.

Mercury Plus 5

Mercury Plus 5

Kontinuální pětiosé obráběcí centrum portálové konstrukce. Nabízí vyšší zpracování obrobku v ose Z a větší variabilitu

Scorpion X3 - H21

Scorpion X3 - H21

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů (NESTING).

 

Fenix H15

Fenix H15

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. S možností vybavení dvěmi vřeteny. Vhodné pro složité a technologicky náročné procesy. Rozměr osy Y=1500 mm.

Proform X5

Proform X5

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum vybavené řídicím systémem MITSUBISHI. Vysoce dynamický stroj pro přesné obrábění menších obrobků. Obrobitelná výška obrobku je dána zdvihem svislé osy Z, která se nabízí se zdvihy 550 mm (obrobek 400 mm) a 800 mm (obrobek 650 mm).

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.