Open days 2018

V polovině června společnost Houfek tradičně otevírá brány svého areálu, jinak tomu nebylo ani letos. Během tří dnů navštívila výrobní závod poměrně početná řada návštěvníků.

Dny pro naše zákazníky, ale i pro rodinné příslušníky a návštěvy z okolí

Dny pro naše zákazníky, ale i pro rodinné příslušníky a návštěvy z okolí

Všechny dveře společnosti Houfek se otevřely ve dnech 14. - 16. června. Součástí celé akce byla komentovaná prohlídka výrobního závodu, občerstvení a nenudily se u nás ani děti, pro které jsme přpravili zábavný program.

Čtvrtek a pátek byl tak trochu více "business", přijížděli k nám naši obchodní partneři, dodavatelé a hlavně zákazníci, které zajímaly novinky v našem portfoliu a právě několik žhavých jsme pro ně měli připravených mezi vystavenými stroji.

Sobota se už nesla hlavně v rodinném duchu, v halách se pohybovali hlavně rodinní příslušníci našich zaměstnanců, kteří se přišli podívat na pracoviště svých příbuzných nebo přátel, a víkendový den přilákal i děti. Pro ty nejmenší návštěvníky tu čekala hlavně zábava. Po prohlídce výrobních prostor postupně usedali do připravených dílniček, kde si vyzkoušeli hravou formou různé technické nebo kreativní činnosti. A protože víme, že tvořit je někdy náročné, vykompenzovat si potom mohli svoje velké soustředění na skákacím hradu nebo na trampolíně.

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis 24/7

Servis 24/7

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.