Open days 2018

V polovině června společnost Houfek tradičně otevírá brány svého areálu, jinak tomu nebylo ani letos. Během tří dnů navštívila výrobní závod poměrně početná řada návštěvníků.

Dny pro naše zákazníky, ale i pro rodinné příslušníky a návštěvy z okolí

Všechny dveře společnosti Houfek se otevřely ve dnech 14. - 16. června. Součástí celé akce byla komentovaná prohlídka výrobního závodu, občerstvení a nenudily se u nás ani děti, pro které jsme přpravili zábavný program.

Čtvrtek a pátek byl tak trochu více "business", přijížděli k nám naši obchodní partneři, dodavatelé a hlavně zákazníci, které zajímaly novinky v našem portfoliu a právě několik žhavých jsme pro ně měli připravených mezi vystavenými stroji.

Sobota se už nesla hlavně v rodinném duchu, v halách se pohybovali hlavně rodinní příslušníci našich zaměstnanců, kteří se přišli podívat na pracoviště svých příbuzných nebo přátel, a víkendový den přilákal i děti. Pro ty nejmenší návštěvníky tu čekala hlavně zábava. Po prohlídce výrobních prostor postupně usedali do připravených dílniček, kde si vyzkoušeli hravou formou různé technické nebo kreativní činnosti. A protože víme, že tvořit je někdy náročné, vykompenzovat si potom mohli svoje velké soustředění na skákacím hradu nebo na trampolíně.

Fotogalerie z Open days 2018

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.