Širokopásová bruska Buldog 5 RC pro švédskou společnost Auris AB Širokopásová bruska Buldog 5 RC pro švédskou společnost Auris AB

Dřevoobráběcí stroje

Švédská společnost AURIS AB od nás zakoupila širokopásovou brusku Buldog 5 RC.

Jsme velmi rádi, že jsme koupili tento stroj se všemi příslušenstvími navíc, protože opravdu zásadně ovlivňuje výsledek práce. Například: Systém ofuku čistí brusný papír, papír nyní vydrží snad napořád. Prostě stroj snů! Absolutně skvělé s ním pracovat!

Zástupce společnosti AURIS AB

A hodnocení pokračuje

Jen doufám, že až bude jednou potřeba přenastavit stroj, tak bude někdo ve Švédsku schopen udělat stejně dobrou práci jako lidé od Houfka

Nemám slov! Nebo tedy ne moc slov, kromě „absolutně špičková práce“. Stroj je nyní jako úplně jiný stroj. Velké tvary pro naše velké Lyry, malé tvary pro zvonkohry, vše tak perfektně funguje.

Tak špičkový servis a potkat takové lidi jako vy, kteří berou svoji práci vážně, rádi jí dělají a rádi se potkávají s dalšími lidmi. Celkový zážitek byl extrémně příjemný.

Dodali jsme tento stroj

Buldog 5 1100

Buldog 5 1100

Buldog 5 vyniká svou robustností, spolehlivostí a variabilitou kombinací brusných agregátů. S touto verzí obrousíte až 1100 mm široký materiál.

Napište nám

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.

Vlastní vývoj

Vlastní vývoj

Jsme jedineční. Všechny naše stroje jsou výsledkem našeho vlastního vývoje.