Spokojený zákazník o nás píše v časopise GPD24 - Technika a technologie

Podívejte se na část článku, kde zákazníci popisují celý průběh obchodu a své pocity z něj

Polská polečnost TimberPlus Budzyk, která se zabývá výrobou lepených laminovaných oblouků pro zahradní nábytek a zároveň je výrobce vysoce kvalitního nábytku a vybavení na zahrady, si od nás zakoupila dva stroje, širokopásovou brusku Buldog 7 a kartáčovací stroj FINAL. Svou spokojenost si nenechali pro sebe, ale sdíleli ji v polském časopise GPD24. Podívejte se na část článku, kde popisují celý průběh obchodu a své pocity z něj.

Investice do nového strojového parku a spolupráce s firmou HOUFEK

Od chvíle ukončení stavby nové výrobní haly společnost TimberPlus Budzyk neustále investuje do nových zařízení. Má několik důvodů pro nákup dalších strojů, mj. navýšení výrobní kapacity a zlepšení kvality zpracování produktů.
V letošním roce se strojový park TimberPlus Budzyk rozšířil o stroj spol. Houfek.

Jak vznikla spolupráce s tímto českým výrobcem strojů určených k obrábění dřeva?

„Poprvé jsme se se společností Houfek potkali před třemi lety na veletrhu DREMA v polském městě Poznań,” říká Krzysztof Budzyk. „Tam jsme se seznámili s Peterem Šelepem, ředitelem společnosti Houfek Polsko, který nám prezentoval nabídku společnosti, která vzbudila náš zájem. Dalším krokem byla návštěva pana Petera v našem závodě ve městě Nowy Targ, který jsme tehdy ještě dostavovali. Vyměnili jsme si názory a představili naše plány ohledně vybavení dalšími novými stroji. Pan Peter nám nabídl pomoc při výběru vhodných strojů a pozval nás na návštěvu do hlavního výrobního závodu Houfek v České republice, který sídlí v Golčově Jeníkově.”

Továrna společnosti Houfek udělala na pány, Adama a Krzysztofa Budzyk, velmi pozitivní dojem. Dostali možnost provést na prezentovaných strojích zkoušky broušení materiálů, které přivezli s sebou. Zkoušky byly úspěšné a samozřejmý byl pak následný nákup širokopásové brusky řady Buldog 7 pro TimberPlus Budzyk. Bruska je svou konstrukcí a možnostmi určena pro kvalitní a náročné broušení masivu, dýhovaných povrchů, desek MDF nebo podkladových tmelů a laků. V Nowym Targu je stroj provozován už rok a funguje bez závad.

„Po celou dobu jsme byli v kontaktu s firmou Houfek a představili jsme panu Peterovi další problematiku, mj. finální povrchovou úpravu námi vyráběných výrobků,” pokračuje Krzysztof Budzyk. „Pro naše potřeby se stal ideálním řešením kartáčovací stroj Final, který jsme zprovoznili v našem závodě letos v polovině listopadu.”
Final je vysoce výkonný kartáčovací stroj pro finální úpravu povrchů, to je: jemné broušení, strukturování, hlazení a další dokončovací práce. Přičemž samozřejmě jednotlivá úprava povrchu vychází z typu použitého nástroje - kartáče, proto v tomto případě investor zvolil brusné přípravky od společnosti PolishStyl, která ve spolupráci s firmou Houfek provedla nastavení nově zakoupeného stroje a připravila ho k práci v plném výkonu. Je důležité zmínit, že Final nabízí také variabilitu pracovních nástrojů a jejich oscilaci pro optimalizaci dosažených výsledků.
Je to první stroj tohoto typu, který se nachází v závodě TimberPlus Budzyk.

„Jsme velmi spokojeni se spoluprací se společností Houfek.” hodnotí Krzysztof Budzyk. Plánujeme také nákup dalšího stroje od toho výrobce. Velmi vážně uvažujeme o nákupu širokopásové brusky se čtyřmi agregáty, na které probíhá proces obrábění oboustranně, jak zeshora, tak i zespodu zároveň. To umožnuje zrchylit výrobní proces téměř dvojnásobně.”

Tímto bychom i rádi poděkovali za jejich náklonost, které si velice ceníme!

Kompletní originál článku naleznete zde

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Spolupráce

Spolupráce

Spolupracujeme se školami. Pořádáme exkurze a spolupracujeme na školních projektech.