CNC obráběcí centra pro automobilový, letecký a lodní průmysl, kolejová vozidla

Celé portfolio CNC obráběcích center pro automobilový, letecký a lodní průmysl, kolejová vozidla umožňuje obrábění hliníku, kompozitu, plastu, voštiny, dřeva a aglomerovaných materiálů. Maximální pozornost věnujeme jejich kontinuálnímu výzkumu a vývoji, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.V každé z uvedených oblastí máme komplexní řešení technologie zpracování. Všechny stoje v základním provedení jsou připraveny na napojení automatizace a robotizace výrobních procesů. Za sebou již máme úspěšně realizováno několik robotizovaných buněk.

Filtrování

Najděte si stroj, který vám bude vyhovovat svými parametry.

Zobrazit filtr

Jaký materiál chcete upravovat?

Fenix H20

Fenix H20

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. S možností vybavení dvěmi vřeteny. Vhodné pro složité a technologicky náročné procesy. Rozměr osy Y=2000 mm.

Fenix H15

Fenix H15

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. S možností vybavení dvěmi vřeteny. Vhodné pro složité a technologicky náročné procesy. Rozměr osy Y=1500 mm.

Proform X5

Proform X5

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum vybavené řídicím systémem MITSUBISHI. Vysoce dynamický stroj pro přesné obrábění menších obrobků. Obrobitelná výška obrobku je dána zdvihem svislé osy Z, která se nabízí se zdvihy 550 mm (obrobek 400 mm) a 800 mm (obrobek 650 mm).

Proform X3

Proform X3

Tříosé CNC obráběcí centrum vybavené řídicím systémem MITSUBISHI. Vysoce dynamický stroj pro přesné obrábění menších obrobků. Obrobitelná výška obrobku je dána zdvihem svislé osy Z, která se nabízí se zdvihy 550 mm (obrobek 400 mm) a 800 mm (obrobek 650 mm).

Titan H20

Titan H20

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum umožňující obrábění složitých a velmi rozměrných dílců, modelů a forem. Spodní gantry. Rozměr v ose Y - 2000 mm.

Promax H40

Promax H40

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých a velmi rozměrných dílců, modelů a forem. Horní gantry. Rozměr v ose Y - 4000 mm.

Promax H50

Promax H50

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých a velmi rozměrných dílců, modelů a forem. Horní gantry. Rozměr v ose Y - 5000 mm.

Promax H30

Promax H30

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých a velmi rozměrných dílců, modelů a forem. Horní gantry. Rozměr v ose Y - 3000 mm.

Scorpion X5 - H21

Scorpion X5 - H21

Kontinální pětiosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů (NESTING).

 

Scorpion X5 - H21 linka

Scorpion X5 - H21 linka

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměnných provozů a nasazení do linek (NESTING).

 

Scorpion X3 - H21

Scorpion X3 - H21

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů (NESTING).

 

Scorpion X3 - H21 linka

Scorpion X3 - H21 linka

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů a nasazení do automatických linek (NESTING).

 

Spider

Spider

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. Vhodné pro vysokoproduktivní obrábění složitých a technologicky náročných procesů.

 

Potřebujete odbornou radu?Rád Vám poradím

Jan Ledr

Jan Ledr
Ředitel divize CNC/prodej, vývoj

+420 569 430 711
+420 734 622 747

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Vlastní vývoj

Vlastní vývoj

Jsme jedineční. Všechny naše stroje jsou výsledkem našeho vlastního vývoje.