CNC obráběcí centra pro nábytkářskou výrobu a dřevozpracující odvětví

Celé portfolio CNC obráběcích center pro nábytkářskou výrobu a dřevozpracující odvětví umožňuje frézování, vrtání a řezání nábytkářských dílů. Zároveň umožňuje výrobu dveří, oken, schodišť a jiných stavebních prvků i s možností obrábění aglomerovaných materiálů. Maximální pozornost věnujeme jejich kontinuálnímu výzkumu a vývoji, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky. V každé z uvedených oblastí máme komplexní řešení technologie zpracování. Všechny stoje v základním provedení jsou připraveny na napojení automatizace a robotizace výrobních procesů. Za sebou již máme úspěšně realizováno několik robotizovaných buněk.

Filtrování

Najděte si stroj, který vám bude vyhovovat svými parametry.

Zobrazit filtr

Jaký materiál chcete upravovat?

Orion X5

Orion X5

Kontinální pětiosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce vhodné pro nábytkářský průmysl. Určené především pro vrtání, frézování nábytku, dveří a schodišť. Speciálně vyvinuto pro HPL a velmi tvrdé kompaktní materiály.

Orion X4

Orion X4

Čtyřosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce vhodné pro nábytkářský průmysl. Určené především pro vrtání, frézování nábytku, dveří a schodišť. Speciálně vyvinuto pro HPL a velmi tvrdé kompaktní materiály.

Orion X3

Orion X3

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce vhodné pro nábytkářský průmysl. Určené především pro vrtání, frézování nábytku, dveří a schodišť. Speciálně vyvinuto pro HPL a velmi tvrdé kompaktní materiály.

Fenix H20

Fenix H20

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. S možností vybavení dvěmi vřeteny. Vhodné pro složité a technologicky náročné procesy. Rozměr osy Y=2000 mm.

Fenix H15

Fenix H15

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum určené pro obrábění složitých rozměrných dílců. S možností vybavení dvěmi vřeteny. Vhodné pro složité a technologicky náročné procesy. Rozměr osy Y=1500 mm.

Scorpion X5 - H21

Scorpion X5 - H21

Kontinální pětiosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů (NESTING).

 

Scorpion X5 - H21 linka

Scorpion X5 - H21 linka

Kontinuální pětiosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměnných provozů a nasazení do linek (NESTING).

 

Scorpion X3 - H21

Scorpion X3 - H21

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů (NESTING).

 

Scorpion X3 - H21 linka

Scorpion X3 - H21 linka

Tříosé CNC obráběcí centrum portálové konstrukce určené do velmi těžkých vícesměných provozů a nasazení do automatických linek (NESTING).

 

Potřebujete odbornou radu?Rád Vám poradím

Jan Ledr

Jan Ledr
Ředitel divize CNC/prodej, vývoj

+420 569 430 711
+420 734 622 747

45 zemí

45 zemí

Exportujeme do 45 zemí světa. Naše stroje pracují i v zámořských státech.

Kvalita

Kvalita

Stroje značky Houfek mají unikátní robustní konstrukci. Dbáme na maximální kvalitu všech dílů a komponentů.

Servis

Servis

Kromě prodeje nabízíme i servis a výměnu náhradních dílů.

Vlastní vývoj

Vlastní vývoj

Jsme jedineční. Všechny naše stroje jsou výsledkem našeho vlastního vývoje.